Wróć do listy

Piła, wielkopolskie

59 203 zł
3 019 zł/m2
Mieszkanie 19,61 m2 Kawalerka Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-58%
Zakończona
-58%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 59 203 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 19,61 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Kossaka 140
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 841 zł
Numer oferty 42178X98780879
Termin wpłaty wadium 14-10-2019 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Piły
ogłasza
pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych



Przedmiotem pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych są następujące nieruchomości lokalowe:

Piła, ul. Kossaka 140/6 księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X działka nr 53/10 (obręb 13) powierzchnia działki 1,0228 ha


PRZETARGI ODBĘDĄ SIĘ 18 PAŹDZIERNIKA 2019 R. OD GODZ. 900 W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA PIŁY – PL. STASZICA 10, 64-920 PIŁA – W SALI 229 C, II PIĘTRO (odrębnie na każdą nieruchomość według kolejności podanej w ogłoszeniu)

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 20% ceny wywoławczej tej nieruchomości (kolumna 6 tabeli) na konto Gminy Piła – PKO BP S.A. Nr 02 1020 4027 0000 1702 1119 3366 najpóźniej do 14 października 2019 r. W tytule wpłaty wadium należy podać położenie nieruchomości lokalowej, której wpłata wadium dotyczy oraz imię/imiona (w przypadku małżeństw) i nazwisko albo nazwę lub firmę osoby zamierzającej nabyć daną nieruchomość lokalową. Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Piła.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.