Wróć do listy

Maksymilianowo, kujawsko-pomorskie

52 000 zł
2 600 zł/m2
Mieszkanie 20,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-29%
Zakończona
-29%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 52 000 zł
Powierzchnia 20,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Główna 23a
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 200 zł
Numer oferty 421734X987701031
Termin wpłaty wadium 22-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania
1002/KNO/.24./2025.
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której
działa PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku.
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastaąpi o godz. 12:00 w dniu 28.04.2025 r., pok. nr 226, w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ul. Dyrekcyjna 2-4.
Termin i miejsce składania ofert:
Składanie ofert następuje do godz. 15:00 dnia 25.04.2025 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku, ul. Dyrekcyjna 2-4, 80-852 Gdańsk.
Przedmiot przetargu:
Przetarg na zbycie nieruchomości położonej w miejscowości Maksymilianowo, gmina Osielsko, powiat
bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 13 o
pow. użytkowej 20,00 m² znajdującego się w budynku mieszkalnym przy ulicy Głównej 23a wraz z
pomieszczeniami gospodarczymi o pow. 11,80 m² oraz 8,70 m² a także z udziałem wynoszącym
405/16886 w częściach wspólnych budynków i urządzeń infrastruktury oraz w prawie własności gruntu