Wróć do listy

Lipowa Góra Zachodnia, warmińsko-mazurskie

8 040 zł
574 zł/m2
Obiekt 14,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 8 040 zł
Powierzchnia 14,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 072 zł
Numer oferty 421678X987569879
Termin wpłaty wadium 06-05-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szczytnie Maciej Kowalewski Kancelaria Komornicza nr II w Szczytnie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 852/22 w dniu 07-05-2025 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego w Szczytnie z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 8, 12-100 Szczytno, sala V, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Lipowa Góra Zachodnia 1, 12-100 Szczytno, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sienkiewicza 8, Szczytno, 12-100 Szczytno) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 12-100 Szczytno, Lipowa Góra Zachodnia, Lipowa Góra Zachodnia , dla której Sąd Rejonowy w Szczytnie prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni 14,00 m2, zabudowanej budynkiem o powierzchni użytkowej 14,00 m2, będącej własnością dłużnika:

Suma oszacowania wynosi 10 720,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 040,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 072,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Szczytnie ul. ul. Sienkiewicza8, 12-100 Szczytno.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 90 2030 0045 1110 0000 0213 6850.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny