Wróć do listy

Czekarzewice Pierwsze, świętokrzyskie

4 650 zł
Działka 0.15 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 650 zł
Powierzchnia 0.15 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 620 zł
Numer oferty 421498X987148319
Termin wpłaty wadium 16-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Kancelaria Komornicza w Opatowie na podstawie art. 1013(6) kpc w związku z art. 867 kpc podaje podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17-04-2025 o godz. 11:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości będącej wspólną własnością : i , położonej przy dz.nr 3706,Czekarzewice I, 27-515 Tarłów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomości w postaci działka ewidencyjna Nr 3706 – Czekarzewice I o powierzchni 0,15ha, posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu o numerze: XXXX/XXXXXXXX/X. Działka położona jest we wschodniej części miejscowości niemal na połączeniu z terenami województwa mazowieckiego. Stanowi przedłużenie działki ewidencyjnej Nr 3566 w kierunku południowym po przekroczeniu drogi gruntowej. Ukształtowanie terenu płaskie. Sąsiedztwo -tereny leśne. Najbliższa zabudowa -ok. 1000metrów. Drzewostan – So75lat.

Suma oszacowania wynosi 6 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 650,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 620,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank Polska Kasa Opieki SA I Oddział w Opatowie 46 1240 2773 1111 0010 8760 2402.

Historyczne ceny