Wróć do listy

Węgorki, zachodniopomorskie

12 274 zł
12 274 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 12 274 zł
Miasto Węgorki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 637 zł
Numer oferty 421480X987106163
Termin wpłaty wadium 21-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Sylwia Monika Szczepaniak na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 4/02 w dniu 22-04-2025 o godz. 13:30 pod adresem: Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny , Andersa 17, 75-950 Koszalin, pokój 3A, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 3,Węgorki, 76-024 Świeszyno, dla której Sąd Rejonowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Andersa 34/75-950, Koszalin, 75-950 Koszalin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
1/4 niewydzielonej części prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej zabudowaną działkę gruntu nr 19/40 o pow. 0,1100 ha należącej do dłużnika: a położonej w miejscowości Węgorki, 76-024 Świeszyno, obręb ewidencyjny Niedalino, dla której Sąd Rejonowy VI Wydz.Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 16 365,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 273,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 636,50 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Koszalinie ul. Gen.Andersa34, 75-950 Koszalin.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Santander Bank Polska SA 55 1500 1096 1210 9003 0145 0000.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.