Wróć do listy

Kuczbork Osada, mazowieckie

284 856 zł
1 723 zł/m2
Dom 165,30 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 284 856 zł
Powierzchnia 165,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 37 981 zł
Numer oferty 421404X986928171
Termin wpłaty wadium 20-05-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 21-05-2025r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mławie mającego siedzibę przy ul. Reymonta 3 w sali nr 1B odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: J

działka gruntu rolnego nr 241 o pow. 0,7688ha zabudowana: budynkiem mieszkalnym wolnostojącym piętrowym o pow. użytkowej 165,30m2, budynkiem obory parterowym z poddaszem składowym o pow. użytkowej 356,93m2, budynkiem garażu (wiata) o pow. użytkowej 43,20m2 dobudowanym do budynku na sąsiedniej działce oraz starym budynkiem drewnianym (pustostan),
(Br-PSIII - 0,0823ha, BR-RIIIb - 0,0151ha, Br-RIVa - 0,2022ha, ŁIII - 0,4038ha, PsIII - 0,0619ha, RIIIb - 0,0035ha),

Suma oszacowania wynosi 379 808,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 284 856,00zł,
wysokość rękojmi wynosi 37 980,80zł,

dla której Sąd Rejonowy w Mławie VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Żurominie
prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania poszczególnych działek. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
PKO BP SA o/c w Ciechanowie 94 10201592 0000 2602 0054 3520

Historyczne ceny