Wróć do listy

Żdżarów, mazowieckie

621 500 zł
4 638 zł/m2
Dom 134,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 621 500 zł
Miasto Żdżarów
Powierzchnia 134,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 62 000 zł
Numer oferty 421187X986419957
Termin wpłaty wadium 09-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości x– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt V GUp 258/21 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału w wysokości 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej (numer ewidencyjny 5) położonej w miejscowościach Żdźarów o powierzchni 4,59 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.

Minimalna cena sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości wynosi 621.500,00 zł (sześćset dwadzieścia jeden tysięcy pięćset złotych).

Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 62.000,00 zł (sześćdziesiąt dwa tysiące złotych) na rachunek masy upadłości prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. o numerze 53 1940 1076 3166 5546 0000 0000 oraz złożyć oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09 kwietnia 2025 r. osobiście w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka, ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 10 kwietnia 2025 r. w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7, 09-402 Płock, o godz. 12.30. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności oferentów.