Lipusz, pomorskie
Szczegóły
Opis
sprzedaż działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 551/14,
położonej w obrębie ewidencyjnym Lipusz, w gminie Lipusz
1. Nieruchomość położona w obrębie ewidencyjnym Lipusz w gminie Lipusz, dla której w Sądzie
Rejonowym w Kościerzynie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta
nr XXXX/XXXXXXXX/X, oznaczona numerem ewidencyjnym 551/14 o powierzchni 0,1480 ha.
Przetarg ustny nieograniczony na przedmiotową nieruchomość odbędzie się dnia
16.04.2025 r. o godzinie 10 00 w siedzibie Urzędu Gminy Lipusz, ul. Wybickiego 27, 83-424
Lipusz. Do ceny wywoławczej netto należy dodać podatek VAT w stawce obowiązującej.
W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wpłacą wadium z podaniem oznaczenia
nieruchomości (nr działki) w pieniądzu w wysokości podanej wyżej do dnia 11.04.2025 r.
na konto Gminy Lipusz nr 39 8340 0001 0200 0475 2000 0006 w BS Starogard Gdański O/
Lipusz. Wadium musi wpłynąć na konto Gminy Lipusz ostatecznie w dniu 11.04.2025 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie