Wróć do listy

Łoniów, świętokrzyskie

42 270 zł
Działka 0.43 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 42 270 zł
Miasto Łoniów
Powierzchnia 0.43 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 454 zł
Numer oferty 418482X980084847
Termin wpłaty wadium 07-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 16/21 w dniu: 10.04.2025 o godzinie: 12:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:


- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ., 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 2a, Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w obrębie 0013 Łoniów, gmina Łoniów w powiecie sandomierskim, województwie świętokrzyskim. Geodezyjnie oznaczona działką numer ewidencyjny nr 430 pow. użytkowa: 0,4300ha (łąki trwałe o pow. użytku 0,2700ha, grunty orne o pow. użytku 0,1600 ha). Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 79 relacji Warszawa-Bytom. W dniu oględzin nieuprawiana rolniczo cała zakrzewiona i zadrzewiona samosiewem młodej karłowatej brzozy i sosny. Działka ma kształt wydłużony prostokątny o wymiarach około:14mb/307mb Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - zlokalizowana przy drodze krajowej nr 79. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Łoniów, zgodnie z którym leży na terenach przeznaczonych pod usługi.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 13:00 do godz. 14:00.


Suma oszacowania wynosi 84 540,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 42 270,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 8 454,00 zł.





Przetargi wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i zakończą się w dniu: 17.04.2025 o godzinie: 12:00.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.