Wróć do listy

Rybnik, Chwałowice

167 250 zł
2 089 zł/m2
Mieszkanie 80,07 m2 3 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-64%
Zakończona
-64%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 167 250 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 80,07 m2
Województwo śląskie
Ulica 1 Maja 49
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 300 zł
Numer oferty 418443X979993509
Termin wpłaty wadium 08-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Arkadiusz Chmielowski na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 3750/17 w dniu 09-04-2025 o godz. 13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Rybniku z siedzibą przy plac. M.Kopernika 2, 44-200 Rybnik, sala nr 230, odbędzie się pierwsza licytacja:


- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy 1-go Maja 49/2, 44-200 Rybnik, dla którego Sąd Rejonowy w Rybniku (adres: ul. plac Kopernika 2, Rybnik, 44-200 Rybnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 223 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 167 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 22 300,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Rybniku ul. plac. M.Kopernika2, 44-200 Rybnik.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PEKAO O. w Rybniku ul.3 Maja 60 1240 4357 1111 0010 2616 4343.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.