Wróć do listy

Unierzyż, mazowieckie

103 733 zł
103 733 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 103 733 zł
Miasto Unierzyż
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 61
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 560 zł
Numer oferty 416794X976131551
Termin wpłaty wadium 18-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 43/19 w dniu 19-03-2025 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Mławie z siedzibą przy Reymonta 3, 06-500 Mława, sala 2 B, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 61,Unierzyż, 06-445 Strzegowo, dla której Sąd Rejonowy w Mławie Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Reymonta 3, Mława, 06-500 Mława) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
- działka nr ewidencyjny 52/7 o pow. 0,4542 h zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym suma oszacowania 128 300,00 zł. cena wywołania 85 533,33 zł. rękojmia 12 830,00 zł. - działka nr ewidencyjny 53/7 o pow. 0,1039 ha zabudowana budynkiem gospodarczym, nieruchomość uzbrojona w wodę z wodociągu i enrgię elektryczną suma oszacowania 27 300,00 zł. cena wywołania 18 200,00 zł. rękojmioa 2 730,00 zł.

Suma oszacowania wynosi 155 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 103 733,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 15 560,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mławie ul. Reymonta3, 06-500 Mława.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP SA O/CIECHANÓW 15 1020 1592 0000 2102 0054 3538.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny