Wróć do listy

Wyrzysk, wielkopolskie

86 550 zł
2 584 zł/m2
Mieszkanie 33,50 m2 Kawalerka Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 86 550 zł
Miasto Wyrzysk
Powierzchnia 33,50 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Bydgoska 38A
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 115 440 zł
Numer oferty 416732X975986347
Termin wpłaty wadium 27-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Chodzieży

Paweł Orłowski

Kancelaria Komornicza, Rynek 19, Chodzież, 64-800 Chodzież

tel. 67 2820707 / fax. 67 2828083

Sygnatura: Km 1055/18

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chodzieży Paweł Orłowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-03-2025 o godz. 12:30 pod adresem: Sąd Rejonowy w Chodzieży, ul. Krasińskiego 8, 64-800 Chodzież, pokój sala nr 4, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika:  /strong>, położonego przy ul. Bydgoska 38a/3, 89-300 Wyrzysk, dla którego Sąd Rejonowy w Chodzieży V Wydział Zamiejscowy z siedzibą w Wyrzysku prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotowa nieruchomość stanowi lokal mieszkalny o powierzchni 33,50 m2, położony na parterze w budynku kilkulokalowym. Budynek ten położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, handlowo- usługowej oraz znajdującej się dalej zieleni. Budynek jest niepodpiwniczony, parterowy, w zabudowie zwartej z budynkiem warsztatowo-garażowym, wykonany w technologii tradycyjnej- murowanej. Lokal mieszkalny stanowiący przedmiot licytacji składa się z dwóch pokoi, korytarza z aneksem i kotłownią, łazienki z wc oraz przedsionka. Standard wykończenia lokalu określony został jako średni, mieszkanie nieużytkowane (niezamieszkane). Lokal posiada instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralne ogrzewanie za pomocą pieca węglowego, ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Suma oszacowania wynosi 115 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 86 550,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 11 540,00 zł. Rękojmia powinna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Bank Polski S.A. 11 1020 3903 0000 1602 0027 8838.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Komornik Sądowy

Paweł Orłowski

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach