Górki Wielkie, śląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Województwa Śląskiego zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej w Górkach Wielkich przy
ul. Bielskiej 54.
Oznaczenie nieruchomości:
Jednostka ewidencyjna: 240304_2, Brenna
Obręb: 0003 Górki Wielkie
Położenie działki: ul. Bielska 54
Numer działki: 436/60 o powierzchni 0,2249 ha,
Rodzaj użytku: B - tereny mieszkaniowe
RIVa - grunty orne
Księga wieczysta prowadzona dla nieruchomości nr XXXX/XXXXXXXX/X, dział III i IV wolny od wpisów.
Opis: Na nieruchomości gruntowej oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 436/60 o powierzchni 0,2249 ha znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 315,90 m2. Budynek jednoklatkowy składający się
z jednej kondygnacji podziemnej, dwóch kondygnacji naziemnych (parter, I piętro) oraz strychu. Budynek posiada dwa samodzielne lokale mieszkalne o powierzchniach 58,60 m2, 121,40 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi
i częściami wspólnymi: komunikacja, kotłownia, skład opału. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczną, wodno- kanalizacyjną, teletechniczną. Ogrzewanie węglowe z pieca węglowego usytuowanego
w piwnicy. Budynek nie jest podłączony do sieci gazowej.
Cena wywoławcza wynosi 790 000,00 zł (siedemset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100).
Sprzedaż nieruchomości będzie zwolniona z podatku VAT na podstawie ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Wadium wynosi 79 000,00 zł (siedemdziesiąt dziewięć tysięcy złotych 00/100).
Postąpienie wynosi co najmniej 7 900,00 zł (siedem tysięcy dziewięćset złotych 00/100).
Miejsce przeprowadzenia przetargu: siedziba Zarządu Województwa Śląskiego, 40-037 Katowice ul. Ligonia 46,
pokój nr 180.
Termin przeprowadzenia przetargu: dnia 29.04.2025 r., o godz. 1000.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) wpłacenie wadium w pieniądzu przelewem, na konto Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, nr rachunku: Bank PEKAO S.A. 78 1240 6292 1111 0010 5063 8399 do dnia 24.04.2025 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie