Wróć do listy

Załom, zachodniopomorskie

60 750 zł
1 123 zł/m2
Mieszkanie 54,10 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 60 750 zł
Miasto Załom
Powierzchnia 54,10 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Parkowa 5
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 100 zł
Numer oferty 415645X973440593
Termin wpłaty wadium 26-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 1793/22 w dniu 27-03-2025 o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Goleniowie z siedzibą przy Kilińskiego 8, 72-100 Goleniów, sala 113, odbędzie się pierwsza licytacja:

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy Parkowa 5/3,Załom, 70-895 Goleniów, dla którego SĄD REJONOWY GOLENIÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , GOLENIÓW, 72-100 GOLENIÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
udział 1/2 części w lokalu mieszkalnym o powierzchni użytkowej 54,10 m2 wraz z przynależnym udziałem 25/100 w częściach wspólnych budynku i w działce gruntu, objętych księgą wieczystą KW nr SZ1O/00018025, Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, korytarza i łazienki.

Suma oszacowania wynosi 81 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 60 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 8 100,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Goleniowie ul. Kilińskiego 8, 72-100 Goleniów.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank Pekao SA 46 1240 3927 1111 0010 4352 2245.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.