Wróć do listy

Augustowie, podlaskie

391 000 zł
2 036 zł/m2
Dom 192,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 391 000 zł
Miasto Augustowie
Powierzchnia 192,00 m2
Województwo podlaskie
Ulica Wiśniowa
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 39 100 zł
Numer oferty 41532X97267947
Termin wpłaty wadium 23-09-2019 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w upadłości zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki
nieruchomości w postaci:
1. Prawa własności do nieruchomości gruntowej położonej przy ulicy Wiśniowej w Augustowie (powiat augustowski,
województwo podlaskie) oznaczonej jako działka nr 1280/4 o powierzchni 0,0636 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym
o powierzchni użytkowej 192,00 m2
, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Augustowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Działka nr 1280/4 o powierzchni 0,0636 ha ma nieregularny, zbliżony do sześciokąta kształt. Nieruchomość wyposażona
w instalacje sieci wodnej i kanalizacyjnej, elektromagnetycznej. Posesja ogrodzona jest parkanem stalowym z cokołem
na słupkach wykończonych okładziną ceramiczną. Brama wjazdowa stalowa. Teren utwardzony chodnikiem z kostki
betonowej, zagospodarowany z nasadzeniami zieleni. W środkowej części działki znajduje się budynek mieszkalny,
składający się z trzech kondygnacji: zagospodarowanej piwnicy, parteru i poddasza użytkowego. Ściany murowane,
otynkowane, w dolnej części wykończone okładziną ceramiczną, konstrukcja dachu drewniana, dach dwuspadowy pokryty
blachą dachową. Na terenie nieruchomości znajduje się garaż.
Wartość wg ceny oszacowania wynosi 391.000,00 zł brutto.
Cena wywoławcza wynosi 391.000,00 zł brutto, tj. 100% ceny oszacowania.
W skład przedmiotu sprzedaży nie wchodzą wierzytelności, ani środki pieniężne.