Wróć do listy

Wielkie Drogi, małopolskie

1 128 000 zł
4 409 zł/m2
Dom 255,86 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 128 000 zł
Miasto Wielkie Drogi
Powierzchnia 255,86 m2
Województwo małopolskie
Ulica Krakowska 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 112 800 zł
Numer oferty 415181X972353905
Termin wpłaty wadium 04-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości , osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki ewidencyjnej o nr. 449/2, o powierzchni 0,1500 ha, położonej w Wielkich Drogach, gmina Skawina, zabudowanej domem, dla której Sąd Rejonowy w Wieliczce V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Skawinie prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę wywoławczą wynoszącą 1.128.000,00 zł brutto, co stanowi 100% wartości oszacowania.

Warunki sprzedaży:

• Złożenie pisemnej oferty, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „OFERTA B. CHODACKA DOM NIE OTWIERAĆ” osobiście w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Krakowie przy ul. Wenecja 3/2 albo za pośrednictwem kuriera albo poczty najpóźniej do 4 kwietnia 2025 r. do godz. 16:00, która powinna zawierać dane i dokumenty określone w Regulaminie Sprzedaży.

• Dołączenie do oferty oświadczeń określonych w Regulaminie Sprzedaży.

• Wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej najpóźniej do 4 kwietnia 2025 roku na rachunek bankowy o nr. 66 1050 1445 1000 0092 8928 1942.

Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędą się 7 kwietnia 2025 o godz. 12:00 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Krakowie przy ul. Wenecja 3/2. W celu ustalenia terminu oględzin nieruchomości proszę o kontakt z kancelarią (124467815, e-mail: krakow@(małpa)).

Historyczne ceny