Wróć do listy

Marzenin, wielkopolskie

751 020 zł
Działka 1.6753 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 751 020 zł
Miasto Marzenin
Powierzchnia 1.6753 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Polna
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 100 136 zł
Numer oferty 414564X970908891
Termin wpłaty wadium 14-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Łukasz Wojtaszak Kancelaria Komornicza nr IV we Wrześni podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 39/23 w dniu: 19.03.2025 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Polna dz 361/12, 62-301 Marzenin, dla której Sąd Rejonowy we Wrześni IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Jana Pawła II 10, Września, 62-300 Września) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona pod adresem: 62-301 Marzenin, ul. Polna , nr działki 361/12 , dla której Sąd Rejonowy we Wrześni prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni 16753 m2. Nieruchomość jest ogrodzona z frontu ogrodzeniem betonowym i nieuzbrojona. Na działce znajduje się studnia głębinowa. W sąsiedztwie znajdują się zabudowa przemysłowa, mieszkaniowa i działki niezabudowane Przeznaczenie terenu w studium to teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Suma oszacowania wynosi 1 001 360,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 751 020,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 100 136,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 62 1020 4027 0000 1902 1167 4084 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Uczestnictwo w przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl/ oraz przystąpienia do przetargu na dwa dni robocze przed jego rozpoczęciem. Licytant składa rękojmię najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, a jeżeli bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, to przedkłada dodatkowo swoje umocowanie. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Na podstawie art. 9864 § 2 kpc warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym.

Historyczne ceny