Wróć do listy

Zgórze, mazowieckie

293 739 zł
2 163 zł/m2
Dom 135,80 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 293 739 zł
Miasto Zgórze
Powierzchnia 135,80 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 24 000 zł
Numer oferty 413605X968662913
Termin wpłaty wadium 21-02-2025 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/457/2024 syndyk masy upadłości sprzeda:

udział w wysokości 1/2 części w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 983 o pow. 3,5400 ha, nieruchomości niezabudowanej stanowiącej działki ewidencyjne nr 1011, 1044 o łącznej powierzchni 1,0500 ha, nieruchomości niezabudowanej stanowiącej działki ewidencyjne 101, 102, 131 o łącznej powierzchni 1,2000 ha, położonych w obrębie 0014 Zgórze, w gminie Miastków Kościelny, w powiecie garwolińskim, w województwie mazowieckim, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą pod numerem cc.

1. Cena wywoławcza wynosi 293.739,00 zł (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt trzy tysiące siedemset trzydzieści dziewięć złotych).

2. Wymagane wadium w wysokości 24.000,00 zł (słownie: dwadzieścia cztery tysiące złotych).

3. Pisemne oferty należy składać do dnia 21 lutego 2025 roku.

4. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym w dniu 25 lutego 2025 roku o godzinie 15:00 w kancelarii Syndyka.

Więcej informacji można uzyskać w Kancelarii Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga – al. J. Ch. Szucha 8 II p., 00 – 582 Warszawa, w godz. 9:00 – 17:00 lub poprzez formularz kontaktowy w ogłoszeniu.