Wróć do listy

Nieczajna, wielkopolskie

425 775 zł
2 731 zł/m2
Dom 155,90 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 425 775 zł
Miasto Nieczajna
Powierzchnia 155,90 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 30B
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 56 770 zł
Numer oferty 413532X968491947
Termin wpłaty wadium 21-02-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki, Kancelaria Komornicza nr I w Obornikach podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1024/22 w dniu: 26.02.2025 o godzinie: 08:30 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 30b,Nieczajna, 64-600 Oborniki, dla której Sąd Rejonowy w Obornikach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Piłsudskiego 57, Oborniki, 64-600 Oborniki) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę o numerze ewidencyjnym 11/4 o powierzchni 0,1416 ha. Zabudowę ww. działki stanowi budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 155,90 m2. Teren wokół budynku gruntowy, trawiasty, nieurządzony, z nasadzeniami drobnej roślinności ozdobnej. Obszar w całości ogrodzony siatka metalową mocowaną na słupkach metalowy, w części bocznej drewniane przęsła mocowane do metalowych słupków oraz od frontu brama i furtka z elementów gotowych kutych. W części frontowej utwardzenie w postaci kostki brukowej, jako komunikacja do budynku. W części tylnej blaszany garaż. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym i bez podpiwniczenia, z dachem dwuspadowym, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej,wybudowanym według danych zawartych w kartotece budynku w 2016 roku.Powierzchnia użytkowa budynku: 155,90 m2.Powierzchnia zabudowy budynku: 111 m2.Budynek mieszkalny składa się z parteru i poddasza. W części parteru znajdują się następujące pomieszczenia: korytarz komunikacyjny wraz z klatką schodową, kotłownia, pomieszczenie przewidziane na łazienkę (niewykończone), pokój, kuchnia i pokój dzienny. W części poddasza znajdują się następujące pomieszczenia: korytarz komunikacyjnym, 4 pokoje, garderoba, łazienka.

Suma oszacowania wynosi 567 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 425 775,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 56 770,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 17 10204027 0000 1502 0738 2064 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny