Wróć do listy

Bliżyce, śląskie

3 001 815 zł
3 001 815 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 3 001 815 zł
Miasto Bliżyce
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 400 242 zł
Numer oferty 413511X968442765
Termin wpłaty wadium 17-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wągrowcu Sebastian Żurek na podstawie art. 986 4 § 3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że o godzinie 11:00 w dniu 20.03.2025 na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/rozpocznie się pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy Bliżyce -, 62-100 Skoki, dla której Sąd Rejonowy w Wągrowcu (adres: ul. Kościuszki 18, Wągrowiec, 62-100 Wągrowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Bliżyce, gmina Skoki, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie. Nieruchomość stanowi działkę nr 130 o powierzchni 20100 m2 zabudowana budynkiem magazynowym z częścią biurową o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 2101,39 m2. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Wągrowcu. Przeznaczenie terenu: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego – tereny częściowo pod obszary rozwoju funkcji mieszkaniowych oraz działalności rolniczych i nierolniczych oraz częściowo pod tereny zabudowy zagrodniczej, mieszkaniowej jednorodzinnej oraz działalności rolniczych i nierolniczych Dostęp do drogi publicznej: tak – działka nr 119 – droga lokalna nieutwardzona - polna Powyższa nieruchomość należy do dłużnika: DSE Sp. z o.o. Wszystkie ceny są cenami brutto.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 27.03.2025 o godzinie: 11:00 .

Suma oszacowania wynosi 4 002 420,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 3 001 815,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 400 242,00 zł. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 66 1020 3903 0000 1202 0027 8820 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.

W/w ceny uwzględniają podatek VAT w wysokości 23%.

Historyczne ceny