Parsęcko, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 478/1
o powierzchni 1,6520 ha, położonej w obrębie Parsęcko wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X stanowiącą własność Gminy
Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 478/1 oznaczone są symbolem 26RM
"tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych". Działka leży o specjalnym obszarze ochrony siedlisk
Natura 2000 - "Dorzecze Parsęty".
Parsęcko 478/1
Przetarg odbędzie się w dniu 2.04.2025 r. (wtorek) o godzinie 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 26.03.2025 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Santander Bank Polska S.A. nr 12 1090 1711
0000 0001 6050 9642. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż
do dnia 26.03.2025 r
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie