Wola Filipowska, małopolskie
Szczegóły
Opis
KM 786/17 dnia 16.09.2019 roku o godz. 14.10 w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7 sala D-117 odbędzie się:
PIERWSZA LICYTACJA
działka nr 577/8 położona w miejscowości Wola Filipowska, gmina Krzeszowice, zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym, obj. księgą wieczystą kw. XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 166 000,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi:
trzy czwarte wartości oszacowania, tj. kwotę: 124 500,00 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania, tj. kwotę 16 600,00 zł w gotówce lub na rachunek bankowy komornika nr 93 2490 0005 0000 4530 8072 6949 w Alior Bank S.A. w taki sposób, aby kwota wadium najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg znalazła się na rachunku komornika.
Nieruchomość można oglądać w dniu 5.09.2019 r. o godz. 9.00, zaś elaborat szacunkowy znajduje się do wglądu w biurze komornika dnia 3.09.2019 r. 30-085 Kraków ul. Czyżewskiego 1/45 V piętro (tel. 12 414 38 45, fax 12 414 3840).
Komornik Sądowy Stanisław Nowak
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie