Brzóza Królewska, podkarpackie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której właścicielem jest -działka 6087 o pow. 1,2260ha objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X. położonej przy ,Brzóza Królewska , 37-300 Brzóza Królewska , dla której nieruchomość (adres: ul. , Brzóza Królewska , 37-307 Brzóza Królewska ) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działka 6087 o pow. 1,2260hapołożona w miejscowości Brzóza Królewska, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Dla w/w nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Leżajsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księge wieczystą o Nr XXXX/XXXXXXXX/X.Działka 6087 położna jest w peryferyjnej strefie w otoczeniu terenów leśnych.Działkę 6087- pow. 1,2260ha stanowią grunty leśne LsV - 1,1045ha; grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych Lzr-PsV - 0,1215ha. Ukształtowanie terenu oraz cechy geometryczne działki korzystne.Z dostępnych źródeł wynika, że działka nie posiada dostępu do drogi publicznej. Stan zagospodarowania- Grunt porasta drzewostan - Typ siedliskowy lasu: BMŚw. Gatunek panujący: sosna. Działka objęta uproszczonym planem urządzania lasu na okres 01.01.2019 do 31.12.2028r. Stopień wyposażenia w urządzenia infrastruktury technicznej:Brak. W odległości ok. 60 m od działki przebiega linia elektroenergetyczna. Działka nr 6087 objęta jest Uproszczonym Planem Urządzania Lasu dla miejscowości Brzóza Królewska sporzadzonym na okres od 01.01.2019r. do 31.12.2028
Suma oszacowania wynosi 71 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 53 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 7 100,00 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 08:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Leżajsku ul. Mickiewicza47, 37-300 Leżajsk.
Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ BNP Paribas S.A. 73160014621837433420000001.
Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie