Wróć do listy

Orła, łódzkie

447 120 zł
3 058 zł/m2
Dom 146,20 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 447 120 zł
Miasto Orła
Powierzchnia 146,20 m2
Województwo łódzkie
Ulica 3B
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 44 712 zł
Numer oferty 410368X961081859
Termin wpłaty wadium 05-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Tomasz Maj, jako syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym x toczącym się przed Sądem Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds., Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych pod sygnaturą akt: LD1M/GUp-s/276/2022 zawiadamia o ogłoszeniu trzeciego konkursu- aukcji ofertowej, pisemnej, nieograniczonej z opcją dodatkowej aukcji ustnej, dotyczącej sprzedaży nieruchomości gruntowej, położonej Orła 3B Gmina Parzęczew, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, drewnianym o powierzchni użytkowej 146,2 m2, opisanej w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X. Syndyk informuje, że oględziny nieruchomości będą możliwe w terminie ustalonym przez syndyka po wcześniejszym, indywidualnym ustaleniu z syndykiem dokładnego terminu.

Cena minimalna sprzedaży przedmiotu aukcji została określona na kwotę 447 120,00 zł, która w związku z brakiem jakichkolwiek oferentów w 1-ej i 2-ej aukcji stanowi równowartość ceny minimalnej z ostatniego konkursu pomniejszoną o 10%.

Syndyk informuje, że składanie ofert oraz wpłata wadium na wskazany w regulaminie rachunek winny nastąpić w terminie do dnia 5-go marca 2025r. do godziny: 16:00, przy czym przez złożenie oferty rozumie się jej fizyczne doręczenie do biura syndyka, a przez wpłatę wyłącznie uznanie rachunku syndyka. Wadium wynosi 10% ustalonej ceny minimalnej tj. kwotę 44 712,00 zł. Brak wpłaty wadium skutkuje nieważnością oferty. Nieprzystąpienie do umowy sprzedaży przez Oferenta, którego ofertę wybrano skutkuje utratą na rzecz masy upadłości wpłaconego przez niego wadium. Syndykowi przysługuje na każdym etapie postępowania prawo odwołania lub unieważnienia aukcji bez wyboru którejkolwiek z ofert, jeśli uzna i wykaże, że będzie to korzystne dla interesu finansowego masy upadłości lub celu postępowania upadłościowego.