Wróć do listy

Bieńkowo, warmińsko-mazurskie

36 200 zł
1 240 zł/m2
Mieszkanie 29,20 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 36 200 zł
Miasto Bieńkowo
Powierzchnia 29,20 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 28
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 620 zł
Numer oferty 410192X960669667
Termin wpłaty wadium 18-02-2025 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 36 200,00 zł

Powierzchnia: 0,1089 ha

Typ nieruchomości: nierolna

Data przetargu: 2025-02-19

Data publikacji: 2025-02-03

Data zakończenia publikacji: 2025-02-20

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: OLS.WGZ.ELB.4240.195.2024.MCh.5

Oddział terenowy KOWR: OT Olsztyn

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WARMIŃSKO-MAZURSKIE , braniewski , Lelkowo , Bieńkowo

Historyczne ceny