Wróć do listy

Mirosławiec, zachodniopomorskie

113 000 zł
1 979 zł/m2
Mieszkanie 57,10 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
-48%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 113 000 zł
Miasto Mirosławiec
Powierzchnia 57,10 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Sprzymierzonych 57
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 300 zł
Numer oferty 410014X960252791
Termin wpłaty wadium 12-03-2025 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIROSŁAWCA

o pierwszym (1) ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości lokalowej stanowiącej własność Gminy Mirosławiec który odbędzie się w dniu 18 marca 2025r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Mirosławcu przy ul. Wolności 37 – I piętro, sala nr 107.

Przedmiot przetargu:

Lokal mieszkalny nr 2 położony w Mirosławcu przy ul. Sprzymierzonych 57 na działce oznaczonej geodezyjnie nr 855, usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego o pow. użytkowej 57,10 m² wraz z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 10,50 m² oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie wynoszącym 353/10000. Dla przedmiotowego lokalu Sąd Rejonowy w Wałczu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis lokalu mieszkalnego:

Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze budynku wielorodzinnego. Składa się z wiatrołapu, 2 pokoi, łazienki, kuchni i spiżarni o łącznej powierzchni 57,10 m² oraz pomieszczenia gospodarczego (przynależnego) o powierzchni 10,50 m². Łączna powierzchnia lokalu wraz z pomieszczeniem przynależnym 67,60 m². Zgodnie z zaświadczeniem nr 32/2024 Starosty Wałeckiego z dnia 3 września 2024r. w/w lokal jest samodzielnym lokalem mieszkalnym.

Działka oznaczona geodezyjnie nr 855 na której posadowiony jest budynek mieszkalny leży na terenie na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony Uchwałą Nr LVIII/440/2023 Rady Miejskiej w Mirosławcu z dnia 29 sierpnia 2023 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mirosławiec i posiada przeznaczenie : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz wielorodzinnej o nie więcej niż czterech mieszkaniach w budynku (5.MN1).