Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

257 550 zł
4 904 zł/m2
Mieszkanie 52,52 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-51%
Zakończona
-51%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 257 550 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 52,52 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Bandurskiego 89
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 34 340 zł
Numer oferty 408827X957472837
Termin wpłaty wadium 17-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Konrad Chęciński na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu
18 marca 2025r. o godz. 09:30

w sali nr 136 Sądu Rejonowego Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie przy pl. Żołnierza Polskiego 16 odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA

nieruchomości (lokal mieszkalny o pow. 52,52 m2) należącej do dłużnika: położonej: 71-685 Szczecin, ul. Bandurskiego 89/30, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X] Suma oszacowania wynosi 343 400,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 257 550,00zł.Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 34 340,00zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Santander Bank Polska SA 1 O. w Szczecinie 73 10902268 0000 0001 2404 4302 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. (uznanie rachunku bankowego komornika powinno nastąpić najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg).Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. Operat szacunkowy nieruchomości znajduję się do wglądu w kancelarii komornika w godzinach urzędowania. Oględziny nieruchomości po konsultacji z komornikiem. Akta postępowania można przeglądać w IX Wydziale Egzekucyjnym Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie na tydzień przed licytacją.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.