Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży nieruchomości gruntowej.
Przedmiotem oferty przetargowej jest nieruchomość położona w Legnicy przy: ul. Franklina Roosevelta nr 2, działka nr 427/4 o powierzchni 0,0596 ha. Obręb Ochota LE1L00103384/3.
Cena wywoławcza 450.000,00 zł + pod. VAT. Wadium 80.000,00 zł.
Przeznaczenie nieruchomości:
zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Tarninów obejmującym obszar ograniczony ulicami: Muzealną, F. Skarbka, W. Korfantego, A. Mickiewicza, al. Zwycięstwa, Leśną, Złotoryjską, Hutników i Nowym Światem ( jednostka planistyczna A21MU)
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 80.000,00 zł do 20.03.2025 r.
na konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109
Przetarg odbędzie się 24.03.2025 r. o godz.12.00 w CWM Legnica, Rynek 19
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie