Parsęcko, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza
drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości niezabudowanych, położonych w obrębie Parsęcko,
stanowiących własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działki oznaczone są symbolem "21MN - tereny zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej”.
Parsęcko
202/5
XXXX/XXXXXXXX/X
Przetargi odbędą się we wskazanych godzinach podanych w tabeli powyżej w dniu 21.02.2025 r. (piątek) w siedzibie Urzędu Gminy
Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargów jest wpłacenie wadium w pieniądzu w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości
dotyczy, najpóźniej do dnia 14.02.2025 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek
Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 14.02.2025 r
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie