Jankowice Wielkie, opolskie
Szczegóły
Opis
1. Położenie nieruchomości : Jankowice Wielkie.
2.Opis nieruchomości : nieruchomość stanowiąca działkę nr 154/5, arkusz mapy 3, o powierzchni 0,0900 ha, numer jednostki rejestrowej G.41, użytki – pastwisko trwałe PsIII, położona w Jankowicach Wielkich, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu prowadzi księgę wieczystą KW - XXXX/XXXXXXXX/X. Położona w kompleksie działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w sąsiedztwie terenów uzbrojonych w energię elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, dojazd do nieruchomości drogą wewnętrzną urządzoną o nawierzchni asfaltowej z drogi wojewódzkiej nr 458 – publicznej, o nawierzchni asfaltowej. Teren równy bez pofałdowań, nie jest ogrodzona, nie jest zabudowana, nie jest uzbrojona, możliwość podłączenia do sieci elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej.
Przez działkę przebiega napowietrzna sieć wysokiego napięcia.
Nie wyklucza się istnienia w terenie różnych nie wskazanych na mapach urządzeń podziemnych, które nie zostały zgłoszone do inwentaryzacji, w których brak jest branżowych informacji inwestycyjnych.
Nie wyklucza się istnienia w terenie kamieni i przedmiotów niewidocznych wizualnie.
Brak jest informacji na temat ewentualnych zanieczyszczeń nieruchomości substancjami szkodliwymi dla zdrowia i środowiska, które według prawa polskiego podlegają usunięciu oraz, że obecnie nie istnieją ze strony nieruchomości zagrożenia dla zdrowia i środowiska niedozwolone przez polskie prawo.
3. Położenie nieruchomości : nieruchomość położona w sąsiedztwie działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną
4. Forma zbycia : sprzedaż.
5. Tryb zbycia : w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego ( I przetarg odbył się 16.12.2024r.)
6. Cena wywoławcza : 37.000,00 zł ( słownie : trzydzieści siedem tysięcy złotych 00/100).
7. Przeznaczenie w planie : Gmina nie posiada planu zagospodarowania na wymienioną działkę, zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Olszanka, zatwierdzonego uchwałą Rady Gminy Olszanka Nr XIV/121/2000 z dnia 24 luty 2000r., zmiana studium zatwierdzona uchwałą Rady Gminy Olszanka Nr XXXIV/210/2009r., z dnia 01.12.2009r., zmiana studium zatwierdzona uchwałą Rady Gminy Olszanka Nr XXXVIII/232/2013 z dnia 27.09.2013r., działka położona na obszarze oznaczonym symbolem MN - obszar projektowanej zabudowy jednorodzinnej.
8. Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania : nie określony.
9. Termin zagospodarowania nieruchomości : nie określony.
10.Wysokość stawek procentowych opłat z tytułu użytkowania wieczystego : nie dotyczy.
11. Wysokość opłat z tytułu użytkowania, najmu lub dzierżawy : nie dotyczy.
12. Termin wnoszenia opłat : nie dotyczy.
13. Zasady aktualizacji opłat : nie dotyczy.
14. Obciążenia nieruchomości : nieruchomość nie jest obciążona.
15. Zobowiązania, których przedmiotem jest nieruchomość : bez zobowiązań.
16. Sposób ustalania opłat z tytułu użytkowania wieczystego : nie dotyczy.
17. Miejsce i termin przetargu : przetarg odbędzie się w dniu 19.02.2025 r., o godzinie 1045, w pokoju numer 15, I piętro, Urzędu Gminy w Olszance.
18. Warunki udziału w przetargu : w przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne lub inne podmioty, które wpłacą wadium w wysokości 4.000,00 zł do dnia 12.02.2025 r., do godziny 1400 na konto Urzędu, Bank Spółdzielczy Grodków – Łosiów Nr 08887000051004011015760203, przy czym warunkiem dopuszczenia do przetargu w przypadku uiszczenia zaliczki przelewem jest to, by w wyznaczonym dniu wpłaty 12.02.2025 r., do godziny 1400 była odnotowana już na koncie Urzędu. Za termin wpłaty uważa się wpływ środków na konto Urzędu Gminy w Olszance.
Dowód wniesienia wadium przez uczestników przetargu podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu wraz z dowodem tożsamości oraz z numerem konta na które należy zwrócić wadium.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie