Cewice, pomorskie
Szczegóły
Opis
z dnia 17.01.2025 r.
o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie Gminy
Cewice w obrębie CEWICE działki nr 187/1 o powierzchni 0,2045 ha
Niezabudowana nieruchomość gruntowa oznaczona numerem ewidencyjnym 187/1 o powierzchni
0,2045 ha, położona w miejscowości Cewice przy ul. W. Witosa, dla której Sąd Rejonowy w Lęborku
V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
CENA WYWOŁAWCZA — 350 000,00 ZŁ.1
WADIUM —35000,00 ZŁ
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu
w kwocie wskazanej powyżej. Wadium w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu
Gminy w Cewicach: Bank Rumia Spółdzielczy nr 54 9324 1018 0022 6556 2000 0340, najpóźniej
1 cena sprzedaży nie obejmuje należności podatkowych, które wprowadziła z dniem 1 maja 2004 roku ustawa
z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 361z późn. zm.), do ceny sprzedaży
netto zostanie doliczony obowiązujący w dniu sprzedaży podatek VAT. Stawka podatku obowiązująca w dniu
do dnia 20.02.2025 r. Środki pieniężne muszą wpłynąć na rachunek bankowy najpóźniej w dniu
20.02.2025
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie