Wróć do listy

Jawornik, małopolskie

70 420 zł
70 420 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 70 420 zł
Miasto Jawornik
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica 685
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 405649X950029961
Termin wpłaty wadium 28-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Monitor 7/2025, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 1177


Przedmiotem konkursu ofert jest nabycie wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości 1/12 części w prawie własności zabudowanej nieruchomości o numerze ewidencyjnym działek 1629/1 i 1626/20, o pow. 996 m2
, położonej w Jaworniku nr 685, dla której Sąd Rejonowy w Myślenicach, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X (dalej także „Nieruchomość”).

Cena wywoławcza: 70.420,00 zł (słownie: siedemdziesiąt
tysięcy czterysta dwadzieścia złotych).

Oferent zobowiązany jest, pod rygorem niedopuszczenia do konkursu ofert, dokonać wpłaty wadium w wysokości 10.000,00 zł (słownie: dziesięciu tysięcy złotych) na rachunek bankowy masy upadłości prowadzony przez Santander Bank Polska S.A. o numerze: 22 1090 2590 0000 0001 3594 6750 dla x w upadłości. W tytule przelewu musi być wpisane: „WADIUM NA ZAKUP UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W JAWORNIKU”. Wyżej wymieniony rachunek bankowy masy upadłości - pod rygorem niedopuszczenia
oferenta do konkursu ofert - winien być uznany kwotą wadium nie później niż w ostatnim dniu składania ofert, czyli najpóźniej do dnia 28 stycznia 2025 r., przy czym nie spełnia tego warunku polecenie zapłaty, lecz wyłącznie wpływ kwoty na rachunek.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.