Wróć do listy

Piętno, wielkopolskie

26 438 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 26 438 zł
Miasto Piętno
Powierzchnia 0 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 525 zł
Numer oferty 405210X949001823
Termin wpłaty wadium 05-02-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Turku Damian Andrzejewski na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1284/15 w dniu 06-02-2025 o godz. 12:30 w budynku Sądu Rejonowego w Turku z siedzibą przy ul. Legionów Polskich 4, 62-700 Turek, sala 22, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Piętno, 62-740 Tuliszków, dla której Sąd Rejonowy w Turku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Legionów Polskich 4, Turek, 62-700 Turek) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka zlokalizowana przy drodze utwardzonej asfaltem – działka nr 313 – własność gminy. Dojazd do nieruchomości dobry, sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny niezabudowane uprawiane rolniczo oraz lasy. Podstawowa infrastruktura publiczna zlokalizowana w Tuliszkowie – ok. 9m. Odległość do miasta powiatowego – Turek ok. 11km. Uzbrojenie techniczne terenu: telefon. Działka nieogrodzona, o kształcie na mapie regularnym, płaskim terenie, stanowi tereny rolne. Na stan z dnia wizji lokalnej teren działki porośnięty drzewami, nie uprawiany rolniczo. Struktura bonitacyjna gruntu: grunty orne RIVa – obszar 0,1800ha, RV – obszar 0,4000ha. Łączny obszar: 0,5800ha

Suma oszacowania wynosi 35 250,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 26 437,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 525,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 11:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Turku ul. ul. Legionów Polskich 4, 62-700 Turek.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. O/TUREK 03 1020 2762 0000 1802 0026 8243.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.