Wróć do listy

Jacentów, Jacentów

43 606 zł
Działka 0.7 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 43 606 zł
Miasto Jacentów
Powierzchnia 0.7 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 814 zł
Numer oferty 404093X946385809
Termin wpłaty wadium 07-02-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Andrzej Szteleblak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 10-02-2025 o godz. 09:45 w budynku Sądu Rejonowego w Końskich z siedzibą przy Iwo Odrowąża 5, 26-200 Końskie, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: położonej przy Jacentów ,Jacentów, 26-230 Radoszyce, dla której SĄD REJONOWY KOŃSKIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana tj. działka o nr ewidencyjnym 505/1 o pow. 0,7000 ha. Kształt działki nieregularny, zbliżony do prostokąta. W części północnej znajduje się ogrodzenie z kamienia typu piaskowiec, na głębokości około 50,3 m od drogi w głąb działki oraz znajduje się ogrodzenie panelowe na słupkach i podmurówce. Teren płaski w miarę równy bez widocznego kąta nachylenia powierzchni, korzystny do zagospodarowania. Działka jest dobrze zagospodarowana w części północnej i porośnięta roślinnością trawiastą, pojedynczymi krzewami i drzewami w części południowej. Dojazd do działki: bardzo dobry - drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej. Przeznaczenie działki w "Studium": w pasie na głębokość ok 60 m od drogi w głąb działki, tereny zabudowy mieszkaniowej następnie tereny rolnicze. W pasie drogowym energia elektryczna i wodociąg.

Suma oszacowania wynosi 58 141,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 43 605,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 814,10 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi do dnia poprzedzającego dzień licytacji. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Kielcach 04 1020 2629 0000 9402 0255 0598. do dnia poprzedzającego dzień licytacji.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny