Wróć do listy

Brzostowa, świętokrzyskie

36 756 zł
638 zł/m2
Mieszkanie 57,61 m2 2 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 36 756 zł
Miasto Brzostowa
Powierzchnia 57,61 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica 21
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 676 zł
Numer oferty 40281X94338105
Termin wpłaty wadium 05-09-2019 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy

Rodzaj: nieograniczony

Dotyczy: I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 9 położonego w miejscowości Brzostowa 21, wraz z lokalem o innym przeznaczeniu niż mieszkalny (garaż)

Ogłoszono dnia: 2019-08-08 10:37:00 przez

Data przetargu
2019-09-10 10:00:00
Miejsce
Sala posiedzeń (pokój nr 12) Urzędu Gminy w Lipinkach Łużyckich
Księga wieczysta
Księga wieczysta dla nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym XXXX/XXXXXXXX/X oraz dla nieruchomości zabudowanej budynkiem innym niż mieszkalny XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza
36.756,00 zł. minimalne postąpienie wynosi 400,00 zł
Wadium
W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do dnia 05 września 2019 r. wpłacą wadium gotówką w kwocie 3.676,00 zł. w kasie Urzędu Gminy Lipinki Łużyckie lub przelewem na rachunek bankowy PKO BP o/Żary nr 63 1020 5460 0000 5802 0006 0582 z dopiskiem „WADIUM na sprzedaż lokalu Brzostowa 21/9”.
Opis
Lokal mieszkalny usytuowany na II piętrze budynku mieszkalnego (Pałacu) 12 lokalowego, w skład lokalu wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój o łącznej powierzchni 57,61 m2 do lokalu przynależy lokal o innym przeznaczeniu niż mieszkalny (garaż) o powierzchni 29 m2. Udział lokalu mieszkalnego do ogólnej powierzchni użytkowej budynku i działki gruntu nr 3/11 - 73/1000, udział lokalu o innym przeznaczeniu niż mieszkalny we wspólnych częściach budynku i w działce gruntu nr 3/13 - 1/13. Księga wieczysta dla nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym XXXX/XXXXXXXX/X oraz dla nieruchomości zabudowanej budynkiem innym niż mieszkalny XXXX/XXXXXXXX/X. Obydwa lokale to pustostany wymagające remontu. Budynek mieszkalny (Pałac) wpisany jest do rejestru zabytków pod Nr L-410/A. Lokal wyposażony jest w instalację: energetyczną, wodociągową oraz szambo. Nieruchomość wolna jest od wszelkich obciążeń na rzecz osób trzecich i nie są przedmiotem zobowiązań.

Historyczne ceny