Wróć do listy

Karniewo, mazowieckie

24 188 zł
247 zł/m2
Dom 98,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 24 188 zł
Miasto Karniewo
Powierzchnia 98,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Mazowiecka 17
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 402226X942013295
Termin wpłaty wadium 16-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego pod sygn. BI1B/GUp-s/205/2024

sprzeda w trybie z wolnej ręki

udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej, o pow. 801 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położonej we wsi gminnej Karniewo przy ul. Mazowieckiej 17, dla której Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X,

1. Opis przedmiotu sprzedaży: udział wynoszący 1/8 część prawa własności nieruchomości gruntowej , o pow. 801 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położonej we wsi gminnej Karniewo przy ul. Mazowieckiej 17, gminie Karniewo, powiecie makowskim, województwie mazowieckim, stanowiącej działkę ewidencyjną numer 615.

2. Tryb sprzedaży: Sprzedaż określona niniejszym obwieszczeniem zostanie przeprowadzona z wolnej ręki w trybie konkursu ofert i licytacji ustnej z uwzględnieniem przepisów prawa upadłościowego.

3. Cena wywoławcza (minimalna): 24 187,50 (słownie: dwadzieścia cztery tysiące sto osiemdziesiąt siedem 50/100) złotych, wynosi 50 % wartości oszacowania zgodnie z operatem szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego.

4. Warunki sprzedaży: Szczegółowe warunki sprzedaży, w tym wymagania odnośnie oferty oraz obowiązku zapłaty wadium określa Regulamin sprzedaży. Regulamin oraz operat szacunkowy są dostępne w biurze syndyka Rafała Wojszko w Białymstoku, przy ulicy Zwycięstwa 8 lok. 201, po uprzednim umówieniu terminu spotkania z syndykiem, tel. Skontaktuj się oraz w aktach sprawy prowadzonych w systemie informatycznym KRZ (sygnatura akt BI1B/GUp-s/205/2024). Regulamin sprzedaży oraz operat szacunkowy mogą zostać udostępnione przez syndyka w formie mailowej, po uprzednim kontakcie telefonicznym z syndykiem.