Wróć do listy

Majków, świętokrzyskie

516 350 zł
3 207 zł/m2
Dom 161,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 516 350 zł
Miasto Majków
Powierzchnia 161,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 401423X940132669
Termin wpłaty wadium 07-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości
sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, dla której Sąd Rejonowy w Skarżysku Kamiennej V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę najwyższą z zaoferowanych, nie niższą niż 516 350,00 zł (słownie: pięćset szesnaście tysięcy trzysta pięćdziesiąt złotych ).

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie pisemnej oferty wraz z wymaganymi dokumentami oraz wpłacenie wadium. Zainteresowani winni składać oferty w języku polskim do dnia 07.01.2025 r. (data wpływu) na adres kancelarii syndyka: Syndyk Marta Tutaj, ul. Silniczna 5/10, 25-515 Kielce w zamkniętej kopercie, na której to kopercie należy umieścić dopisek „Oferta XXXX/XXXXXXXX/X, sygn. akt KI1L/GUp /25/2024” a także wskazać dane oferenta.
Pozostałe warunki konkursu a także dokumenty, informacje i oświadczenia jakie winna zawierać oferta zamieszczone zostały w regulaminie konkursu. Regulamin konkursu oraz operat szacunkowy dostępne są w Biurze Syndyka, a ponadto zostaną udostępnione osobom zainteresowanym elektronicznie po wskazaniu podmiotu zainteresowanego nabyciem wraz z adresem e-mail do korespondencji.

Historyczne ceny