Wróć do listy

Wiela, lubuskie

44 400 zł
898 zł/m2
Mieszkanie 49,43 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 44 400 zł
Miasto Wiela
Powierzchnia 49,43 m2
Województwo lubuskie
Ulica 25
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 440 zł
Numer oferty 401333X939921889
Termin wpłaty wadium 17-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1008/KNO/914/2024
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 9:00 w dniu 22.01.2025 r., pok. nr 350, w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań,
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 15:00 dnia 20.01.2025 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.
Przedmiot przetargu:
zbycie lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w miejscowości Wiela 25 (woj. wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina
Mieścisko) o powierzchni użytkowej 49,43 m2
, z pomieszczeniami przynależnym o łącznej powierzchni 16,32 m2 oraz z
udziałem wynoszącym 6575/26384 części w prawie własności działki nr 617/2 o powierzchni 0,1701 ha, ark. 3, obręb
Mieścisko oraz w prawie własności części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz
PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW sprzedawanej
nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 5 do Regulaminu.
Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Wągrowcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę
wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w której jako współwłaściciel nieruchomości w udziale 19964/26384 części wpisana
jest spółka Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, jako pozostali współwłaściciele wpisani
są właściciele wyodrębnionego lokalu.
Cena wywoławcza: 44.400,00 zł netto
Wadium: 4.440,00 zł
Minimalne postąpienie w przypadku kontynuacji przetargu w formie licytacji: 1.000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu zawarcia
umowy sprzedaży. Do uzyskanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile wg skutków
podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia.

Historyczne ceny