Wróć do listy

Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie

144 000 zł
2 571 zł/m2
Mieszkanie 56,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
-55%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 144 000 zł
Powierzchnia 56,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Cicha 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 200 zł
Numer oferty 400894X938893751
Termin wpłaty wadium 19-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 675/22 w dniu 20-01-2025 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim z siedzibą przy Narutowicza 16, 87-700 Aleksandrów Kujawski, odbędzie się pierwsza licytacja:

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy ul. Cicha 5/1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, dla którego Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 192 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 144 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 19 200,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Nieruchomość można oglądać w następujących terminach:

Data oględzin Godziny oględzin
06.01.2025 11:00 - 11:30

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Ciechocinku 27 1020 5200 0000 4102 0046 3273.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny