Wróć do listy

Wola Niemiecka, lubelskie

2 625 000 zł
734 zł/m2
Obiekt 3 573,97 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 625 000 zł
Powierzchnia 3 573,97 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 262 500 zł
Numer oferty 40007X93696397
Termin wpłaty wadium 27-09-2019 Co to znaczy?

Opis

"Syndyk Masy Upadłości , prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą ( sygn. akt. IX GUp 82/17) , ogłasza sprzedaż z wolnej reki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty prawa własności:
1. nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę Nr 795/3 o powierzchni 0,73 ha położonej w Woli Niemieckiej , gmina Niemce, wraz z zabudową o charakterze produkcyjno - magazynowym z zapleczem socjalno - biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 3.573,97 m2. - nr KW XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 2 625 000,00 zł.
2. nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę Nr 745/4 o powierzchni 0,2576 ha położonej w Woli Niemieckiej, gmina Niemce, wraz z budynkiem warsztatowym o pow. użytkowej 230 m2 - nr KW XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 262 500,00 zł.
3. Maszyny pakującej VARIOAC, znajdującej się w Woli Niemieckiej i oznaczoną pod pozycją 168 , za cenę nie niższą niż 75 000,00 zł.
4. Instalacji chłodniczej składającej się z 15 urządzeń , znajdującej się w Lubieńcu i oznaczoną pod pozycją ST 335, za cenę nie niższą niż 187 500,00 zł.
Powyższe nieruchomości i ruchomości oferowane są do sprzedaży oddzielnie
Pisemne oferty należy kierować w zapieczętowanej nieprzezroczystej kopercie o formacie nie mniejszym niż A4 , umieszczonej w drugiej nieprzezroczystej kopercie , z adnotacją którego punku majątku dotyczą :
"Oferta przetargowa na zakup .......
pod adresem Biuro Syndyka Ul. Metalurgiczna 9 B, 20-234 Lublin, w terminie do dnia 27 września 2019 r. roku godzina 13.30 (liczy się data wpływu oferty do Sekretariatu). Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 798 791 056 lub 691 300 688 lub w biurze syndyka w dni powszednie w godzinach 8:00 - 14.00."

Historyczne ceny