Wróć do listy

Krążkowy, wielkopolskie

115 000 zł
3 100 zł/m2
Mieszkanie 37,10 m2 Kawalerka 1 piętro Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 115 000 zł
Miasto Krążkowy
Powierzchnia 37,10 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 125
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 500 zł
Numer oferty 399359X935298781
Termin wpłaty wadium 10-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1008/KNO/895/2024
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 12:00 w dniu 16.01.2025 r., pok. nr 350, w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań,
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 15:00 dnia 14.01.2025 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.
Przedmiot przetargu:
zbycie nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Krążkowy 125 (woj. wielkopolskie, powiat kępiński, gmina
Kępno) na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni użytkowej 37,10 m2
wraz z
pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 7,00 m2
oraz udziałem wynoszącym 441/8853 części w prawie własności
działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 455/2 o powierzchni 0,1747 ha, obręb 300803_5.0005 Krążkowy oraz w
prawie własności części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz
PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW sprzedawanej
nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 5 do Regulaminu.
Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Kępnie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr
XXXX/XXXXXXXX/X w której jako współwłaściciel nieruchomości w udziale 1037/8853 części wpisana jest spółka Polskie
Koleje Państwowe Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, jako pozostali współwłaściciele wpisani są właściciele
wyodrębnionych lokali.
Cena wywoławcza: 115 000,00 zł netto
Wadium: 11 500,00 zł
Minimalne postąpienie w przypadku kontynuacji przetargu w formie licytacji: 1 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu zawarcia
umowy sprzedaży. Do uzyskanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile wg skutków
podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia.

Historyczne ceny