Wróć do listy

Chotcza Górna, mazowieckie

3 500 zł
51 zł/m2
Dom 69,30 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 3 500 zł
Powierzchnia 69,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 500 zł
Numer oferty 399341X935256625
Termin wpłaty wadium 23-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Monitor 233/2024, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 57919

I. Syndyk masy upadłości jako osoby
fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej,
sprzeda z wolnej ręki wynoszący 1/4 części udział w prawie własności nieruchomości położonych w miejscowości
Chotcza Górna:

b) działki ewidencyjnej nr 936/2, AM-1, obręb Chotcza Górna, gmina Chotcza, powiat lipski, o powierzchni 800 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 69,30 m2, wyodrębnionej z działki nr 936, dla której Sąd Rejonowy w Lipsku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę
Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę nie mniejszą niż wartość oszacowania, to jest 13.500,00 zł
(trzynaście tysięcy pięćset złotych), wadium wynosi 1.500 zł.

Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Przesłanie pisemnej oferty w terminie do dnia 23 grudnia 2024 r., na adres: BIURO SYNDYKA Janusz Kaczkowski, skrytka pocztowa 1199, 53-675 Wrocław 44, z dopiskiem na kopercie „PRZETARG”.
2. Wpłata wadium do dnia 23 grudnia 2024 r. na rachunek
masy upadłości w PKO BP S.A. numer 58 1020 4900 0000 8002 3383 0429

Historyczne ceny