Wróć do listy

Goszczanów, łódzkie

18 000 zł
413 zł/m2
Mieszkanie 43,58 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 18 000 zł
Miasto Goszczanów
Powierzchnia 43,58 m2
Województwo łódzkie
Ulica Kaliska 8
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 400 zł
Numer oferty 398684X933717931
Termin wpłaty wadium 21-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Sieradzu

Adam Jordan

Kancelaria Komornicza, ul. Warcka 3,  Sieradz,   98-200 Sieradz

tel. 043 822 55 61 / fax. 043 8225561

Sygnatura: Kms 53/23

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  w Sieradzu Adam Jordan na podstawie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  22-01-2025 o godz. 10:30  w budynku Sądu Rejonowego w Sieradzu z siedzibą przy al. Zwycięstwa 1, 98-200 Sieradz, sala II,  odbędzie się pierwsza licytacja

ułamkowej części nieruchomości, której  właścicielem jest x   położonej przy  ul. Kaliskiej 8/2, 98-215 Goszczanów , dla której  Sąd Rejonowy w Sieradzu VI Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul. al. Zwycięstwa 1, Sieradz, 98-200 Sieradz)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr 2 znajduje się w budynku jednorodzinnym. Budynek o jednej kondygnacji nadziemnej
i powierzchni zabudowy 70 m2 (zgodnie z rejestrem gruntów). Budynek z lat 50. o konstrukcji murowanej, docieplony i otynkowany, usytuowany na działce o nr ewid. 436 obręb 0005 Goszczanów, działka posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej asfaltem. Przed budynkiem znajduje się chodnik z kostki betonowej.