Wschowa, lubuskie
Szczegóły
Opis
Rodzaj: Przetarg dot. nieruchomości
Dotyczy: I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne położonych we Wschowie przy ul. Wrzosowej - Jesionowej
Ogłoszono dnia: 2024-11-20 00:00:00 przez
Data przetargu
2025-02-12 10:00:00
Miejsce
Urząd Miasta i Gminy Wschowa, ul. Rynek 1, 67-400 Wschowa, Sala Posiedzeń, I piętro
Księga wieczysta
XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza
3) Działka 2438/10 o powierzchni 0,9198 ha.
Cena wywoławcza nieruchomości: 1.100.000,00 zł brutto (894.308,94 zł netto)
Wadium
3) Działka 2438/10 - Wadium: 110.000,00 zł
Wadium musi być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do dnia
05 lutego 2025 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie