Chełmża, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
POŁOŻONYCH W CHEŁMŻY PRZY UL. Tumskiej 12A
Nieruchomość oznaczona jako dz.nr 196/7 zabudowana jest dwoma budynkami. Budynek garażowy jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wybudowany w
około 1998r. w technologii prefabrykowanej.
Konstrukcja oparta na słupach żelbetowych, wypełnienie ściany osłonowe żelbetowe, dachpłaski wykonany z płyt korytkowych. Stolarka drzwiowa w postaci dwóch wrót drewnianych rozwieranych. Brak instalacji wewnętrznych budynku. Budynek hotelowo-gastronomiczny jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wybudowany w latach 60. XX wieku w technologii
tradycyjnej. Ściany fundamentowe wykonane częściowo z kamienia, częściowo z cegły ceramicznej. Ściany parteru murowane częściowo z cegły ceramicznej, częściowo z bloków gazobetonowych.
PRZETARG ZOSTANIE PRZEPROWADZONY W DNIU 4 LUTEGO 2025 r. o godzinie 900,
w siedzibie Urzędu Miasta Chełmży przy ulicy gen. J. Hallera 2,
WADIUM może być wnoszone w pieniądzu, obligacjach Skarbu Państwa lub papierach wartościowych dopuszczonych do obrotu publicznego:
- w pieniądzu wpłaca się na rachunek bankowy Urzędu Miasta Chełmży prowadzony przez
Bank Spółdzielczy w Brodnicy Oddział w Chełmży nr 69 9484 1017 2600 0232 3626 0008 najpóźniej do dnia 30 stycznia 2025 r.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie