Wróć do listy

Trelkowo, warmińsko-mazurskie

108 975 zł
1 430 zł/m2
Dom 76,20 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 108 975 zł
Miasto Trelkowo
Powierzchnia 76,20 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 898 zł
Numer oferty 39718X93019559
Termin wpłaty wadium 02-09-2019 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości
w upadłości likwidacyjnej w Szczytnie
(www.syndykolsztyn.pl)

Ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:
1. nieruchomość gruntowa położona w Trelkowie gmina Szczytno o łącznej powierzchni 6477 m? - zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 76,2 m? oraz budynkiem garażowym o powierzchni 55,6 m? - księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X za cenę wywoławczą stanowiącą 3/4 wartości według oszacowania tj. 108.975,00 zł.

Szczegółowy opis i oszacowanie nieruchomości dostępny jest w biurze syndyka.
Składanie ofert:
Pisemne oferty należy składać w Biurze Syndyka w Olsztynie (10-508), ul. Mickiewicza 21/23 pok. 207 do dnia 02.09.2019r. do godz. 12.00 z dopiskiem "OFERTA MINTA". Otwarcie ofert nastąpi w dniu 03.09.2019 r. o godz.10.00.
Oferta pod rygorem odrzucenia powinna zawierać:
Imię i nazwisko lub nazwę firmy wraz z adresem,
Proponowaną cenę i warunki kupna, z tym że termin zawarcia umowy sprzedaży nie może być dłuższy niż 3 miesiące liczony od daty otwarcia ofert.
Potwierdzenie wpłacenia wadium
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić przelewem na konto syndyka masy upadłości Mirosława Minty nr rachunku: 69 1090 2718 0000 0001 3288 9840.
Syndyk zastrzega sobie prawo:
zarządzenia aukcji do wyłonienia nabywcy,
zmiany warunków przetargu lub jego unieważnienia bez podania przyczyn
Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Syndyka w Olsztynie, ul. Mickiewicza 21/23 pok. 207, tel. 503-145-008 i na www.syndykolsztyn.pl.