Wróć do listy

Jaszkowa Górna, dolnośląskie

34 000 zł
Działka 0.18 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 34 000 zł
Powierzchnia 0.18 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 400 zł
Numer oferty 396654X928963671
Termin wpłaty wadium 02-01-2025 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY KŁODZKO

ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Jaszkowej Górnej
1. Położenie nieruchomości: Jaszkowa Górna
2. Nr działki: 918 /AM-4/
3. Powierzchnia nieruchomości: 0,18 ha
4. Księga wieczysta: Kłodzko XXXX/XXXXXXXX/X /wolna od obciążeń i zadłużeń/.
5. Cena wywoławcza: 34.000,-zł


Przetarg odbędzie się dnia 7 stycznia 2025 roku o godz. 900 w Urzędzie Gminy
w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 3.400,-zł na konto Urzędu Gminy Kłodzko, nr konta 38952300010000226420000013 Bank Spółdzielczy Kłodzko lub w Kasie Urzędu Gminy Kłodzko, najpóźniej do dnia 2 stycznia 2025 roku. Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przynajmniej jeden uczestnik zaoferował co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.