Wróć do listy

Osiek Nad Wisłą, kujawsko-pomorskie

381 150 zł
4 188 zł/m2
Dom 91,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 381 150 zł
Powierzchnia 91,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Toruńska 25
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 395207X925574797
Termin wpłaty wadium 02-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż prawo własności nieruchomości gruntowej, zabudowanej, zlokalizowanej w Osieku nad Wisłą, powiecie toruńskim, gmina Obrowo, przy ul. Toruńska 25 (dz. nr 907/1, 907/2 i 907/3), dla którego prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Toruniu księga wieczysta o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza stanowi 75% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego mgr. Bogusława Wieczorka (uprawnienia nr 2857) z dnia 31 stycznia 2024 r. i wynosi 381 150,00 złotych.

Oferty należy składać osobiście, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub przesyłki pocztowej w sekretariacie Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu przy ul. Ludwika Waryńskiego 11 lok. 8, do dnia 2 grudnia 2024 r. do godz. 14.00. Oferty złożone drogą kurierską lub pocztową będą uwzględnione w postępowaniu, jeżeli w momencie upływu terminu składania ofert będą znajdować się w sekretariacie Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego.

Historyczne ceny