Wróć do listy

Lenartowo, kujawsko-pomorskie

574 425 zł
574 425 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 574 425 zł
Miasto Lenartowo
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 76 590 zł
Numer oferty 394559X924057181
Termin wpłaty wadium 27-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Izabela Podgórska-Wójtowicz Kancelaria Komornicza nr I w Mogilnie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 64/18 w dniu: 30.01.2025 o godzinie: 12:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 1,Lenartowo, Berlinek, 88-324 Jeziora Wielkie, dla której SĄD REJONOWY W MOGILNIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. SĄDOWA 21, Mogilno, 88-300 MOGILNO) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna o pow. 13,02ha zabudowana budynkiem mieszkalnym z 1972r, dwoma budynkami inwentarskimi i wiatą garażową. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki geodezyjne o nr 53/2 i 98/2 nieprzylegające do siebie

Suma oszacowania wynosi 765 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 574 425,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 76 590,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 62 8149 0000 0003 8087 2000 0030 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny