Wróć do listy

Kolonia Łowiczek, kujawsko-pomorskie

114 667 zł
114 667 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 114 667 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 200 zł
Numer oferty 394465X923837033
Termin wpłaty wadium 10-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 2365/22 w dniu 11-12-2024 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim z siedzibą przy Narutowicza 16, 87-700 Aleksandrów Kujawski, sala 103, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Kolonia Łowiczek , 87-704 Kolonia Łowiczek, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 172 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 114 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 17 200,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Historyczne ceny